Muž, ktorý je inšpiráciou

Mužská časť populácie je výrazne odlišnejšia od tej ženskej. Líšime sa všetkým možným. Výzorom, správaním, charakterom, povahou… A tak ďalej by sme mohli vymenovať množstvo vecí, ktorými sa líšime. No inšpiráciu si vieme zobrať aj z opačného pohlavia. Preto neznamená, že keď tento článok píšem o mužovi, že si z neho inšpiráciu nemôžu zobrať aj ženy.

troúhelník

Človek je tvor rozmanitý, preto nikdy neviete, čo VÁM otvorí oči do sveta.
Muž a inšpirácia? O tom by sa dalo u určitých ľudí polemizovať. No tento človek je toho opakom. Pán inžinier Gablas z firmy INBOX SK sa venuje školeniam projektového riadenia. Okrem jeho vynikajúcich výsledkov zo školení je aj uznávaným odborníkom a jeho prax hovorí za všetko. Nie je len teoretickým školiteľom, ktorý vás nudí svojím teoretickým výkladom, ktorému sám ani nerozumie, ale je to človek, ktorý vie o čom hovorí a žiadna vaša otázka nezostane nezodpovedná, pretože sa skutočne vyzná vo svojom odbore.
A to nie je všetko. Okrem toho sa venuje množstvu iných aktivít a vo voľnom čase dokonca napísal aj knihu o zarábaní na internete. Človek si ani nevie predstaviť, kedy to tento chlap všetko stíha. Na stene mu visí veľké množstvo certifikátov, ktoré sú nielen obdivuhodným vyzdvihnutím jeho vedomostí a znalostí, ale naozaj vypovedajú o jeho vysokej odbornosti.

fotomontáž

Veď deň má len 24 hodín.
Preto, ak by ste sa v budúcnosti rozhodli absolvovať školenie projektového riadenia metodiky PRINCE2 nezabudnite sa dať vyškoliť priamo u tohto skvelého na slovo vzatého odborníka. Verte mi, že neoľutujete. Samotné výsledky zo skúšok hovoria za všetko. Priemer je vyše 70 percent. Ale to nie je len o napísaní testu, ale o tom, že zo školenia odchádzate nabitý energiou a hlavne VEDOMOSŤAMI. To sa vám len tak ľahko na hocijakom inom školení nestane.
Človek by nemal len karhať, ale aj pochváliť, keď niečo za to stojí J