Niekoľko nápadov, čo obliecť na hudobný festival

Je ale nakoniec jedno či ste pozvaní na romantickú prechádzku, túru do hôr či na piknik, je potrebné dodržiavať určitý dress code.
·         BOHO CHIC
Boho je takmer synonymom pre hudobný festival. Tento štýl je prvá vec, ktorá Vám príde na myseľ, keď si spomeniete na tanec pod horúcim slnkom. Vzorec je jednoduchý ako ABC: svetlé šaty s kvetinovou potlačou, topánky a alebo kozačky a nevyhnutnosťou je zaiste kovbojský klobúk. Zaiste budete IN!

kocernt
 
·         HVIEZDA TANEČNÉHO PARKETU
 
Obraz festivalu by mal byť zároveň módny a pohodlný. Zložené veci a originálne príslušenstvo Vám preto prichádzajú na pomoc: napríklad sukňa pripomínajúca mužskú košeľu alebo sandále na okrúhlej päte. Obraz tajomného dievčaťa bude doplnený najmodernejšími úzkymi okuliarmi. Chcete predsa vyniknúť z davu nie?
 
·         ATHLEISURE
 
Ešte ste o tom nepočuli? Myšlienka je určený pre tých, ktorí radi kombinujú v jedinom obraze všetky trendy sezóny: šaty až po zem, ľadvinky, všetko možné čo Vás napadne. Je to taký chaos štýl ale budete určite zapamätateľní. No pozor – tento štýl chce poriadku dávku odvahy.
 
·         AKO SUPERMODELKA
 
Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner, Bella Hadid sú častými hosťami zahraničných hudobných festovalov. S istotou vedia, že festival potrebuje predovšetkým praktické veci. Vzali sme si príklad z najkrajších dievčat na planéte a vybrali sme pre Vás ultra krátke džínsy, tričko s čipkou a topánky – kozáky.

butik
 
·         HRDINKA ROMANTIKY
 
Ak chcete, aby vám venoval pieseň, Váš vzhľad na festivale by mal byť očarujúci: rozbite všetky stereotypy a vyberte si ženský a elegantný vzhľad denim kombinézy, opätkov, kvetinkových šiat a nezabudnite na doplnky. Výrazný náhrdelník či náušnice.
 
·         V ŽÁNRI ZÁPADNEJ KULTÚRY
 
Snehovo biela halenka, sukňa zdobená patchworkovými aplikáciami, Kozačkové topánky alebo semišové crossbags – Indiana Jones by určite ocenil obraz v západnom štýle.