Ženy, nezačínajte si so zadanými mužmi

Poznáte to. Je krásny, vyšportovaný, inteligentný a milý. Skoro dokonalý, má len jednu jedinú chybičku krásy a tou je, že je zadaný. Nezáleží na tom, či chodí s vašou kamarátkou, sestrou, či sestrou vašej kamarátky. Dokonca nezáleží na tom, či chodí s úplne neznámou ženou, ktorú nepoznáte. Ak viete o tom, že je zadaný, či dokonca ženatý, ruky preč.

přátelství.jpg

Je veľmi ľahké na muža zapôsobiť, aj keď je zadaný. Stačí zopár flirtov, úsmev, mrknutie očkami a máte ho v hrsti. Je pravda, že niektorí muži sú naplno oddaní svojej priateľke, či manželke a takéto flirty s nimi ani nepohnú, a tak by to malo byť. Stáva sa však, že narazíte na muža, ktorý hoci svoju drahú polovičku miluje, slovným flirtom nepohrdne.
Ak máte tendenciu zameriavať sa práve na mužov, ktorí sú už zadaní, spomaľte. Hneď na začiatku si položte otázku, čo by ste spravili žene, ktorá by flirtovala, alebo to nejako inak skúšala na vášho partnera. Správne, nič príjemné by to rozhodne nebolo. Zastavte sa teda a uvedomte si, že to, čo robíte nie je určite správne. Ba naopak, je to až veľmi nesprávne.
Ani vám by sa nepáčilo, ak by to nejaká žena skúšala na vášho partnera a už vôbec nie, ak by to bola vaša kamarátka, či sestra. V takýchto prípadoch, nech vás ten muž akokoľvek zaujme a nech prebehne akákoľvek iskra, zastavte to hneď. Stopnite všetky myšlienky a predstavy na daný objekt a zamierte svoj záujem na niekoho voľného. Rozhodne by bolo nesprávne to skúšať na priateľa vašej kamarátky.

láska.jpg

Zrejme by ste naďalej už nedokázali žiť sama so sebou, ak by ste také niečo urobili. Nie lenže to je podlé a zákerne, ale tiež by to niečo vypovedalo o vašom charaktere. Je prirodzené, že sa vám môže zapáčiť muž, ktorý je zadaný, rovnako ako sa vy môžete zapáčiť jemu. Ak však má úprimne rád svoju polovičku, stiahne sa a vy by ste to mali urobiť tiež, aby ste nepokazili šťastný vzťah. Muž, ktorý bude patriť k vám si vás raz určite nájde.