Sklenené zábradlie splní všetky očakávania

Sklo je materiál, ktorý rozhodne nezostarne a prináša stále pestrú paletu možností použitia. Materiál, ktorý je preverený rokmi sa teší vysokej obľúbenosti a prináša nielen kvalitu, ale tiež nadčasový design. Môžete ho tak použiť pre rôzne riešenia interiérov a exteriérov a patrí sem aj sklenené zábradlie.
skleněné zábradlí

Možno si poviete, že ide o netradičný materiál pre tento prvok, ktorý sa objavuje nielen na balkónoch a terasách, ale tiež na schodištiach. Ale opak je pravdou, pretože v tomto prípade nejde o krehké sklo, s ktorým sa stretávate v podobe dekorácií a podobne, ale o materiál, ktorý prešiel vysoko kvalitným spracovaním s použitím moderných technológií.
Oceníte tak nielen samotnú kvalitu, ale predovšetkým dokonalý design, ktorý okrem iného prináša presvetlenie, vzdušnosť a hlavne luxusné prevedenie. Okrem dokonalého designu zaistí aj kvalitu a bezpečnosť.

Dokonalé kombinácie skla s ďalšími materiálmi

Ak ste sa rozhodli aj vy použiť sklo ako ohraničenie balkónu, terasy alebo schodov, tak verte, že nebudete ľutovať. Prinesie vám možnosť dokonalej kombinácie aj s ďalšími materiálmi ako je napríklad kov či drevo.
Vďaka charakteru, ktorý sklo má, vznikne zaujímavý design, ktorý prostredie nijak nenaruší a vy sa tak budete môcť tešiť z riešenia, ktoré do bodky splní vaše predstavy a očakávania.
zábradlí v obchoďáku
Tento prvok v prevedení sklo a ďalšie materiály môžete vidieť nielen v domácnostiach a na rodinných či bytových domoch, ale tiež v obchodných a firemných priestoroch. Je to dané tým, že sklo vyvoláva pocit luxusu, nadčasovosti, modernosti a hlavne vzdušnosti a svetla.
Prevedenie, ktoré splňuje všetky klady a síce bezpečnosť, estetický dojem a kvalitu. Môžete si tak vyberať z rôznych druhov prevedenia, kombinovať rôzne materiály a zvoliť aj vhodný spôsob kotvenia ako napríklad kotvenie do profilu, na bodové úchyty a tiež stĺpikové a francúzske zábradlia či priamo sklenené steny, ktoré splňujú túto funkciu a ohraničujú vyvýšený priestor.