Ako získať peniaze z nákupov?

To, že Slovensko nie je krajina s vysokými platmi nie je žiadnym tajomstvom. Nie je tomu však nastavená ekonomika a my platíme vysoké sumy na živobytie, ale platy väčšine Slovákov výrazne nerastú. Jediným pozitívom je, že klesá nezamestnanosť a čoraz viac ľudí ma pravidelný mesačný príjem. No aj tak množstvo ľudí hľadá možnosť ako si privyrobiť aj popri práci. Najmä mamičky na materskej či starí ľudia na dôchodku chcú zarobiť ešte nejaké Euro navyše. Jednou z možnosti je používanie programov na cashback. Na internete sa môžete zaregistrovať na rôzne takéto portály. Najvýhodnejšie zľavy nájdete na Plnapenazenka.sk a Tipli.sk.

eshop
 
Ako fungujú?                          Obidve stránky pracujú na rovnakom princípe. A to, odmeniť zaregistrovaných užívateľov za nákup presmerovaný cez nich. Jednoducho vyhľadáte na stránke obchod, cez ktorý chcete nakupovať a pár kliknutiami vás presmerujú. Jednoducho nakúpite ako ste zvyknutí a zaplatíte. Do 24 hodín vám príde mail o novej odmene. Všetky získané odmeny sa vám ukladajú a po pár mesiacoch vám bude potvrdená od obchodníka. Potvrdené odmeny si môžete hneď previesť na účet alebo šetriť na stránke. Zadáte číslo svojho účtu a peniaze vám do 3 dní prídu na účet.

obchod
 
S kým spolupracujú?              Na výber máte z veľkého množstva internetových e-shopov. Výšky odmien sa pohybujú v rozmedzí 0,2 až 12 %. Najznámejší je internetový obchod Aliexpress. Ak nakupujete spotrebiče či nábytok cez internet, určite sa vám oplatí použiť cashbackový program na Hej.sk či Mall.sk. Niektorí využívajú na nákup liekov internetové lekárne. V tomto prípade tiež dokážete ušetriť niekoľko percent pri nákupe. A samozrejme z e-shopov s oblečením a obuvou sa ľuďom vracia najviac peňazí. Veľkou skupinou sú chovprodukty, kde nakúpite všetko pre vašich domácich miláčikov. A nakoniec, nájdete tiež menej známe portály s produktmi na chudnutie či plastickou chirurgiou.