Nezabudnite sa bozkávať!

Či už ste muž, alebo žena, nasledujúce riadky by vás mali zaujímať. S mojim milovaným sme boli spolu viac ako tri roky a sex sa stal akousi povinnosťou. Ja som na neho nemala chuť, no u môjho partnera, sa táto skutočnosť prejavila trochu horším spôsobom. Začali ho trápiť problémy s erekciou. Po nejakom čase sme si uvedomili, že chybu robíme obaja. Preto sme vyhľadali pomoc sexuológa a rada, ktorú nám dal, bola vskutku zázračná. 
 Ženské pery namaľované na červeno

Keď nejde o nič vážne 

 
Sexuológ vám pomôže iba vtedy, ak netrpíte zdravotnými problémami. Preto najprv navštívte gynekológa. Vy muži, samozrejme urológa. U nás boli zdravotné ťažkosti vylúčené. Preto ,bol práv sexuológ, jediným riešením. Teda nie jediným, ale podľa môjho osobného názoru, tým najlepším riešením. Človek niekedy jednoducho potrebuje radu a názor niekoho, kto má k danej veci dostatočný odstup. 
 Žena bozkáva muža pri západe slnka na pláži

Zabudli ste sa bozkávať? 

 
Začali sme teda chodiť k  sexuologičke. Spočiatku nám obom boli sedenia viac než nepríjemné. V tom vám nebudem klamať. Pravdepodobne to bude podobné aj u vás, no nebojte, po nejakom čase sa to zmení. Keď sme vyskúšali rôzne rady pani doktorky, no nič nezaberalo, opýtala sa nás vec, ktorá nás celkom zaskočila. „Bozkávate sa pri sexe?“ Uvedomili sme si, že vlastne ani nie. Pri bozkávaní sa vám do tela začínajú vyplavovať mnohé hormóny, ktoré pôsobia na dobrú náladu, sexuálne vzrušenie a aj na mužskú potenciu. jedným z nich je napríklad oxytocín, nazývaný aj ako hormón lásky. Ďalšími hormónmi sú napríklad známy endorfín a serotonín. Nejde teda len o nejaký placebo efekt, ale o reálnu vec, ktorá súvisí s vašim organizmom. 
 
Tak sme sa teda pri sexe začali opäť bozkávať. Môžem zodpovedne povedať, že takáto maličkosť  urobila hotové zázraky. U môjho partnera došlo k zlepšeniu erekcie lacnegenerika.toa ja som sa cítila ako zamilovaná a nadržaná sedemnástka. Tak nečakajte a začnite sa bozkávať vždy, keď to ide.