10 znakov, ako spoznať príliš žiarlivého muža!

  1. Neustále chce byť iba s vami. Možno sa vám to na začiatku, keď ste boli do seba šialene zamilovaní, tak nezdalo. No čím ste spolu dlhšie, začínate mať pocit, že vám doslova dýcha na krk. Všade, kde vy je, je aj on!
  2. Sleduje váš telefón, dokonca ste ho pristihli, ako vám prezerá e-maily. Tak tu ide už naozaj o extrémneho žiarlivca! Každý ma predsa právo aj na svoje vlastné súkromie.rozhněvaný muž.jpg
  3. Neustále sa vás pýta, kam a s kým idete. A ak poviete, že idete s kamarátom, tak je oheň na streche! Ste nútená klamať, avšak to vám vo vzťahu nesvedčí. A preto radšej obmedzíte kontakt s mužským pohlavím…
  4. Závidí vám, ak vy idete s kamarátkami na výlet a on musí byť doma. Dalo by sa povedať, že vám niekedy až neverí a upodozrieva vás, že idete s mužmi. Neviete mu však vysvetliť, že je to len babská jazda. A vy si od neho potrebujete trochu oddýchnuť.
  5. Idete po meste a vy sa len mimovoľne pousmejete na niekoho cudzieho. A to ste nemali! Váš partner vám okamžite dá kázeň o tom, prečo by ste to nemali robiť. A navyše prídu zbytočne otázky , kto to bol a prečo ste to urobili.
  6. Žiada od vás, aby ste sa správali presne podľa jeho predstáv. Nedajbože by ste kúsok vybočili z koľají. Tu už stojí otázka, či naozaj v takom vzťahu chcete ostať a či naďalej chcete dávať svojmu partnerovi toľko lásky, čo doteraz, aj napriek tomu, že nemôžete byť sama sebou.
  7. Žiarli dokonca i na vašu rodinu. Nemôžete tráviť čas s priateľmi, s blízkymi, no ak príde na rad i vaša rodina, je na čase zbaliť kufre. Pokiaľ chodíte s extrémnym žiarlivcom, verte či nie, vzdať sa rodiny bude to najhoršie, čo v tej chvíli spravíte. A to najlepšie? Skrátka sa ho zbaviť!
  8. Neprizná si chybu. Stále si nájde nejaký dôvod k tomu, prečo ste vy tá najhoršia a on je len obyčajné chúďatko. Veď to vy ste sa predsa už dvakrát obzreli za iným mužom a vy ste boli tá, čo odišla bez jeho dovolenia na výlet a on ani nevedel, kam! Prečo by mal byť on ten zlý? Že vás kontroluje? On vás chce len chrániť! Podobné otázky a výčitky sú u týchto mužov na dennom poriadku.potetovaný muž.jpg
  9. Nemilkuje vás, potrebuje vás vlastniť. A najlepšie, aby každý vedel, že ste len jeho. Nedajbože by vás niekto čo i len objal!
  10. Skrátka je to žiarlivec. A nebezpečný. Ak zistíte, že takého máte doma, radšej utekajte.