O tom, ako sa móda vracia


Oblečenie, ktoré sme si mysleli že vyšlo z módy Je zasa späť a nečakať na nič iné, len na to ako si ho zasa kúpite a zamilujete sa doň. Pamätáte si na tie časy, keď si vyhadzovali o staré oblečenie a veľa z kúskov ste jednoducho vyhodili s vedomím, že už ich určite živote nebudete potrebovať? A nestalo sa vám často tiež aj to, že ste posledných dňoch začali ľutovať a trúchlivo spomínať na kúsky, ktoré ste vyhodili, a uvedomili ste si, že by ste ich radi videli späť vo vašom šatníku?

kraťasy

  • Móda sa jednoducho vracia! Vždy to tak bolo – vždy to tak bude. Preto si poriadne premyslite, keď budete nabudúce triediť vaše módne skvosty ktorý z nich si ponecháte a naopak ktorý navždy pochováte. Možno to je tým, že dnešná doba už naozaj nevie kam by smerovala.

 

  • Alebo to jednoducho len tým, že dnešný mladí ľudia si začínajú uvedomovať, že časy v minulých storočiach boli oveľa lepšie a to isté platí aj pre módne trendy a vychytávky. A možno sú to práve vaše i boli z mladších storočí, ktoré si vo vašich srdciach vybudovali veľmi silné a nezameniteľné miesta, a práve oni vás inšpirujú k tomu, aby váš módny vkus smeroval radšej späť do týchto zlatých čias.

 silueta

  • Nech už je to tak či onak, v každom prípade som zástancom názoru, že nielen móda je to, čo bolo v minulých storočiach oveľa lepšie ako je v súčasných. Oblečenie bolo kvalitnejšie, pevnejšie, zaujímavejšie. Ľudia si to veľmi uvedomujú, že všetko to čo už raz bolo vymyslené a bolo to vynikajúce (aj keď to bolo dávno), nikdy nezomiera.

 

  • Možno patríte práve medzi ľudí, ktorým sa to že sa staré veci vracajú späť do výslnia nepozdáva. Ak máte takýto názor nemusíte tieto trendy ktoré sa späť vracajú absolútne akceptovať, avšak zamyslite sa nad tým aká je podstata celého tohto navrátenia a nebránte ľuďom ktorí s ním súhlasia, aby tak učinili.