Najlepšie spravodajské aplikácie pre iPhone a Android

Pokiaľ máte so sebou svoje zariadenie iPhone alebo Android, máte všetko pripravené. Pozrime sa na pár najlepších spravodajských aplikácií, ktoré vás udržia v slučke.imac.jpg
 
Jednou z hlavných atrakcií Circa News je funkcia zvaná Wire. Táto funkcia, ktorá sa aktualizuje po celý deň, obsahuje stručné zhrnutie najvyšších titulkov dňa a odkazy na rôzne príbehy, ktoré ste sa rozhodli sledovať. Používatelia si tiež môžu prispôsobiť svoje upozornenia na najnovšie správy tak, aby dostávali iba upozornenia na určité témy.
 
Pokiaľ ide o najnovšie správy, pravdepodobne neexistuje lepší zdroj ako Associated Press. Aplikácia AP Mobile sa neustále obnovuje a zoznam rozbalených príbehov sa zobrazuje v rozloženom stave na rýchle prezeranie. Nejde o najštýlovejšie alebo naj vizuálne spravodajské aplikácie, ale je to skvelé pre rýchlo sa rozvíjajúce príbehy.
 
Pravdepodobne najštýlovejšie zo správ pre aplikácie Flipboard vyzerá skvele na vašom telefóne a ešte lepšie na tablete. Jeho atraktívne rozhranie predstavuje spravodajský obsah, ktorý obsahuje video, a tiež integruje informácie z účtov sociálnych médií, ako sú Instagram a Twitter.
 
Zitesa nazýva „inteligentný časopis“ a má na to dobrý dôvod: Aplikácia sa stáva inteligentnejšou, čím viac ju používate, prispôsobuje jej odporúčania na základe vašich zvyklostí čítania správ. Aj keď pôvodne debutoval ako spravodajská aplikácia pre iPhone, Zite je teraz k dispozícii aj ako spravodajská aplikácia pre Android. Ak čítate iba niekoľko publikácií, Zite predstavuje jednoduchý spôsob, ako preskúmať nový obsah. Flipboard nedávno získal Zite, aby sa tieto dve aplikácie mohli v budúcnosti zlúčiť.
 
Ak ste niekedy narazili na článok, ktorý chcete uložiť na neskôr, Pocket je perfektnou aplikáciou pre túto prácu. Keď uložíte článok do Pocket, aplikácia ho stiahne do rôznych zariadení; keď sa ocitnete s trochou voľného času, môžete vyhodiť Pocket a kopať do svojho osobne čítaného zoznamu. Vreckové vrecká páskujú každý príbeh pre minimalistický, elegantný vzhľad, ale môžete si tiež prečítať článok v jeho pôvodnom webovom formáte, ak chcete.agenda.jpg
 
Prehľad Yahoo News
Táto aplikácia funguje skôr ako tradičné tlačené noviny: príbehy sa aktualizujú dvakrát denne s ranným a popoludňajším vydaním. Používatelia dostanú 10 najaktuálnejších príbehov pri každej aktualizácii a príbehy sú zvyčajne asi dva odseky. Na rozdiel od mnohých aplikácií, ktoré umožňujú používateľom prispôsobiť si svoje informačné kanály, je Yahoo News Digest prísne kurátorom. Nesnaží sa predvídať, aké príbehy by vás mohli zaujímať, prináša správy, ktoré potrebujete vedieť. Príbehy sú vybrané tak algoritmom, ako aj ľudskými editormi. Keď je váš prehľad pripravený, dostanete upozornenie.