Uvoľnenie s potešením

Ako prebieha eroticka masaz a čo všetko to obnáša? Pri takomto druhu masáže sú používané techniky zamerané na erotogénne oblasti masírovanej osoby, ktoré majú so sebou priniesť okrem relaxácie aj sexuálne potešenie. Táto masáž môže pomôcť s dosiahnutím vyvrcholenia a so zvýšením sexuálneho vzrušenia. Možno by ste na to ani nepomysleli, no tak ako dlho sú masáže na svete používané kvôli medicínskym zámerom, tak sa už dlhé roky využívajú aj na erotické účely. Čo sa týka žien, erotogénnymi zónami, ktoré sú stimulované masážnymi technikami, sú prsia a oblasť vagíny, ohanbie, pričom čo sa mužov týka, je touto oblasťou mužský pohlavný orgán.

masáž

Mnoho ľudí a párov využíva v dnešnej dobe erotickú masáž ako súčasť sexuálneho aktu, teda väčšinou ako predohru. Niekedy je však využívaná aj ako druh sexuálnej terapie.

Tieto masáže sú poskytované v rôznych masážnych salónoch prostredníctvom nezávislých agentúr alebo inými poskytovateľmi. Niektoré sú zamerané viac na duchovnú stránku človeka a snažia sa ju prepojiť so sexualitou daného človeka, a zas naopak iné sa zameriavajú hlavne na dosiahnutie orgazmu, či už orálnym spôsobom alebo pohlavným stykom.

Čo sa týka sexuálnej terapie a erotických masáží, slúži hlavne na zvýšenie libida alebo citlivosti daného človeka. Dokonca je využívaná aj pri riešení mužského problému, predčasnej ejakulácie.

masáže

Erotickú masáž však nemusíte zažiť profesionálnu, stačí ak si ju doma vykonáte s partnerom navzájom. Stačí vám k tomu iba príjemná hudba, sviečky a môžete si vytvoriť krásny príjemný romantický večer.

Určite je to výborná možnosť pre predohru s vaším partnerom a taktiež výborná činnosť, ktorá vás uvoľní a zároveň prinesie potešenie, po ktorom túžite. A to nepotrebujete ani žiadne znalosti a zručnosti, stačí jemný cit, dobrá hudba a máte postarané o ďalší príjemný zážitok s vašou polovičkou.