Čo chcete urobiť pre váš sexuálny život

Nie každý chlap je ako mašina. Ja som teda taký bol, ale len do momentu, kedy som nezačal starnúť. Vtedy som pochopil, že to jednoducho nie je niečo, s čím som spokojný, pretože môj sexuálny život začal trochu stagnovať. Niežeby som bol z toho nadšený, ale vedel som, že s tým proste musím niečo robiť, ak chcem byť so svojím životom skutočne spokojný. Aj keď je jasné, že starneme všetci a niekde sa to musí prejaviť, prečo sa mi toto stalo? Prečo akurát sexuálny život, ktorý bol vážne pre mňa to najdôležitejšie, čo som kedy mal?

smyslnost
 
Jasné, že som o tom zo začiatku vôbec nechcel rozprávať. Ale moja žena si to proste všimla. Bola spokojná, že veci, ktoré boli medzi nami, boli naozaj úžasné, takže jej došlo, že keď som s ňou nespával, niečo sa proste deje.
 
Dobŕdzala do mňa dovtedy, dokým som jej nepovedala, že mám problém s erekciou. Veľmi ju to prekvapilo, no napriek tomu zareagovala neuveriteľne rýchlo. Urobila krok, ktorý bol pre mňa vážne neuveriteľný a rozhodol som sa, že na to stavím tiež a teda som vyskúšal viagru. Asi to nie je nič, s čím by sa mal chlap chváliť, no určite je to jedna z vecí, ktoré sú dôležité.
 
Asi proste občas musíte skúsiť urobiť niečo preto, aby ste pohli so všetkými problémami, ktoré sú okolo vás. Je to len o tom, aby ste boli spokojný. Ale musíte proste urobiť všetko preto, aby to bolo naozaj úžasné.

blondýnka
 
Niekedy je lepšie, aby boli veci poriadne prebraté. Som rád, že mám takúto ženu, ktorá pre mňa urobí maximum a je schopná sa rozprávať aj o tom, čo mi nie je celkom príjemné. Keby to tak nebolo, asi by som bol skutočne veľmi nešťastný. Je jasné, že musíte urobiť všetko preto, aby ste boli spokojný a šťastný. Toto je však o sexe, ktorý musí byť dobrý hlavne preto, lebo po tom túžite. Tak už nečakajte a skúste to urobiť pre seba. Môžete urobiť všetko preto, aby ste boli spokojný, stačí len chcieť. No je to v prvom rade len o tom, čo je podľa vás dôležité.