Domov je šťastie

Domov je miesto, v ktorom sa musíte v prvom rade cítiť dobre. Vo všetkých smeroch a ohľadoch. Nemôžete sa spoliehať na to, že sa to nejako spraví. Keď sa raz necítite dobre vo svojom domove, niečo na ňom nie je celkom v poriadku. Mali by ste to začať riešiť skôr, než to prebehne do niečoho vážnejšieho a začnete mať silnú potrebu odsťahovať sa. Nechcete mať predsa nervy každý jeden deň, keď sa vraciate z práce. Domov má byť predsa o láske, pokoji a harmónii. Práve preto sa v ňom musíte cítiť dobre. Musíte si tam oddýchnuť a tešiť sa tam každý jeden deň, keď sa vraciate z práce.

dveře
 
Niekedy úplne stačí, keď si prejdete každú izbu v dome a porozmýšľate či by sa na nej nedalo niečo zmeniť. Alebo najprv porozmýšľajte nad tým, čo vám v konkrétnych izbách prekáža. Tak najlepšie zistíte, čo vo vašom domove nemôžete vystáť a čo potrebujete nutne zmeniť. Problém však nastáva vtedy, ak zistíte, že vlastne sami neviete, čo vás irituje. V tom prípade budete musieť urobiť oveľa závažnejšiu prerábku, ako len zmeniť svetlo v kúpeľni.
 
Možno váš domov potrebuje viac svetla, ako má teraz. A možno práve to vám na ňom prekáža. Nikto nemá rád tmu. Ani vo svojom živote a už vôbec nie vo svojom domove. Preto musíte niečo urobiť pre to, aby bol váš domov zrazu plný svetla a aby ste sa už viac necítili v depresii alebo v nervozite z toho, že vám na ňom niečo prekáža. V tomto vám jednoznačne pomôžu sklenené dvere. Zdá sa vám to šialené? Možno zo začiatku, no neskôr si na tú predstavu tak zvyknete, že sa nebudete vedieť dočkať toho, kedy ich budete mať konečne doma.
 
vchod

Netvrdíme, že si ich máte dať do každej jednej miestnosti. Je však pravda, že vyzerajú dobre naozaj kdekoľvek. Nemusíte sa obávať, že to bude pôsobiť gýčovo alebo, že to bude prehnané. Nebude to tak. Uvidíte, že celá vaša rodina bude priam nadmieru spokojná a vy tiež.